Jungėnuose duris atvėrė nauja parduotuvė „Gulbelė“: daugiau erdvės pirkėjams ir didelis dėmesys tvarumui

Jungėnuose, Kalvarijos savivaldybėje, veiklą pradėjo nauja „Gulbelė“. Prekybos tinklo atstovai dalinasi, kad projekto įgyvendinimas neužtruko nei metų, tačiau pokyčiai kardinalūs –  naujos patalpos stebina ne tik erdvumu, bet ir tvariais sprendimais. Investicijos į šią prekybos vietą siekia 0,4 mln. eurų.

Naujoji „Gulbelė“ pakeitė savo pirmtakę

Vos keliais kilometrais nuo Kalvarijos nutolusio Jungėnų kaimo gyventojų ir svečių patogumui – naujausia Lietuvoje UAB „Gulbelė“ krautuvė. Kaip pasakoja tinklo direktorė komercijai Laura Aurylė, šis sprendimas pastatyti naują parduotuvę priimtas atsižvelgus į parduotuvės potencialų augimą ir poreikį verslą puoselėti nuosavose patalpose.

„Pati pirmoji parduotuvė šiame kaime atidaryta dar 2010-ųjų pradžioje, kurią įrengėme išsinuomotose patalpose. Netrukome įžvelgti parduotuvės potencialų augimą, tad artėjant nuomos sutarties pabaigai buvo nuspręsta veiklą tęsti nuosavose patalpose. Vedami užsidegimo, projektą įgyvendinome per itin trumpą laiką – nuo sklypo įsigijimo iki parduotuvės atidarymo nepraėjo nė metai. Žinoma, tai išties pareikalavo ir visų sričių specialistų susitelkimo bei  darnaus darbo“, – pasakoja UAB „Gulbelė“ atstovė.

Viskas ko reikia gyventojams dar didesnėse patalpose

Kone pusę milijono eurų atsiėjęs projektas pirkėjams užtikrins ne tik komfortišką apsipirkimą, bet ir garantuos tvaresnį prekybos vietos veikimą.

„Naujas pastatas, parkavimosi vietos, specialiai suprojektuota aplinka ir išplanavimas užtikrins komfortą, palyginti su pirmąja parduotuve, pastatyta prieš beveik 15 metų. „Jungėnų Gulbelė“ yra aprūpinta ir nauja, į tvarumo puoselėjimą orientuota, prekybine įranga ir stelažais“, – dalinasi L. Aurylė.  

Ji priduria, kad naujos parduotuvės prekybinis plotas taip pat gerokai išsiplėtė – iki 122 kv. m. Dar didesnėje krautuvėje pirkėjai galės įsigyti butiniausias prekes, kurios per daugelį metų jau tapo pamėgtos gyventojų.

„Asortimentas  parduotuvėje yra toks, kokio reikia rajono gyventojui. Parduotuvėje jis ras būtiniausias maisto ir pramonines prekes. Mūsų siūlomas asortimentas – itin išgrynintas ir kruopščiai suformuotas. Kiekviename regione taikomės prie vietos ypatybių, – sako įmonės atstovė.

Bendros „Gulbelės“ grupės investicijos į šią, Stoties g. 26A, Jungėnuose įsikūrusią „Jungėnų Gulbelės“ parduotuvę  siekia per 400 tūkst. eurų.

Mažmeninės prekybos tinklo vadovas Arūnas Tarnauskas pažymi, kad naujoje parduotuvėje pritaikyti sprendimai leis geriau jaustis pirkėjams su specialiaisiais poreikiais, užtikrinti geresnę apsipirkimo patirtį gyventojams ir svečiams, sukurti dar patogesnes prekių pristatymo sąlygas tiekėjams, darbo sąlygas – ilgamečiams jos darbuotojams, o aukštesnis pastato energetinis efektyvumas bei naudojama tik žalioji energija – sumažinti parduotuvės išlaikymo kaštus.

„Tinkamai išsigryninus bendruomenės poreikius, netrunki ir su projekto įgyvendinimu, o rezultatais dar ilgai mėgautis galės visi – tiek pirkėjai, tiek darbuotojai“, – sako A. Tarnauskas, pažymėdamas, kad pokyčiai Jungėnų krautuvės atžvilgiu atnešė puikių idėjų, efektyvių sprendimų ir dar daugiau komforto.

Artimiausiu metu bendrovė planuoja atnaujinti dar 3 tinklo krautuves. Šiuo metu įmonei priklauso 65 krautuvės Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Jurbarko, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės, Prienų rajonuose, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje, Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone.