Konkurso „Dovanojame šypsenas“ taisyklės ir sąlygos

1. Dalyvavimas Konkurse – tai sutikimas su žemiau pateiktomis sąlygomis ir taisyklėmis.

2. Dalyvauti Konkurse negali UAB “Gulbelė” darbuotojai, taip pat jų giminės ir asmenys, tiesiogiai dalyvaujantys organizuojant šį Konkursą. Dalyvauti Konkurse gali tik šalies, kurioje vykdomas konkursas, teritorijoje gyvenantys asmenys.

3. Dalyvavimo sąlygos:

3.1. Konkurse gali dalyvauti visi norintys ir atitinkantys šių sąlygų reikalavimus.

3.2. Norint dalyvauti Konkurse, būtina būti registruotu socialinio tinklo „Facebook“ nariu (tinklapyje www.facebook.com) ir UAB „Gulbelė“ (https://www.facebook.com/kavinekiba/) paskyros sekėjų. Dalyvaujant šiame Konkurse ir naudojantis Facebook.com socialiniu tinklu visi dalyviai įsipareigoja laikytis Facebook.com naudojimosi taisyklių ir kitų taisyklių, kurias nustatė šio socialinio tinklo administracija. Konkurse dalyvaujančiam asmeniui pažeidus Facebook.com tinklapyje nurodytas naudojimosi šiuo tinklu taisykles, tai tampa neginčijamu pagrindu pašalinti dalyvį iš Konkurso.

3.3. Organizatorius UAB “Gulbelė” talpina dalyvavimo šiame konkurse sąlygas: www.gulbele.lt

3.4. Dalyvis, norintis dalyvauti Konkurse, turi atlikti konkurso užduotį: tapti UAB “Gulbelė” puslapio sekėju, paspausti “Patinka” ant konkurso skelbimo, komentare parašyti, kurioje tinkle parduotuvėje lankosi ir pasidalinti skelbimu.

3.5. Organizatorius turi teisę savo nuožiūra patikrinti dalyvių duomenų tikrumą ir pareikalauti dokumentų, patvirtinančių nurodytus duomenis.

3.6. Konkursas vyksta nuo 2021 m. rugpjūčio 01 d. iki 2021 m. rugpjūčio 9 d. Paskutinę Konkurso dieną, rugpjūčio 9 d 17:00 val., 10 laimėtojų bus paskelbti socialiniame tinkle Facebook.com, UAB “Gulbelė” puslapyje. Konkurso organizatorius turi teisę viešai paskelbti laimėtojo vardą.

3.7. Laimėtojas iki rugpjūčio 7 d prizą atsiimti gali tik savo komentare nurodytoje parduotuvėje arba, administracijai patvirtinus, kitame tinklo padalinyje.

4. UAB “Gulbelė” pasilieka teisę keisti šias taisykles ir sąlygas, o taip pat be išankstinio įspėjimo, dėl bet kurios priežasties ir bet kuriuo metu, pristabdyti arba atšaukti Konkursą. UAB “Gulbelė” neįsipareigoja atnaujinti šiame dokumente esančios informacijos. Dalyvavimo Konkurse sąlyga yra priimti šias taisykles kaip galutines. Šiuo atveju dalyvis sutinka laikytis šių taisyklių.

5. Konkurso organizatorius: UAB “Gulbelė”, V. Kudirkos g. 61, Šakiai