Kudirkos Naumiesčio „Gulbelė“ perkelta į didesnes patalpas

Birželio 21 d. pačiame Kudirkos Naumiesčio centre, Tilto g. 11, atidaryta didesnė nei buvusi iki tol mieste „Gulbelės“ krautuvė. Į iš natūralaus irimo prikeltą pastatą perkeltoje parduotuvėje miestelio gyventojai ir svečiai galės įsigyti ne tik pamėgtus parduotuvės tinklo kepinius, bet ir naujus skonius iš pasaulinės virtuvės asortimento. Pasak prekybos tinklo atstovų, naujoje krautuvėje daug dėmesio skirta kasdienių pirkėjų apsipirkimo poreikių išpildymui, patogumą užtikrinančioms darbo sąlygoms, skonių įvairovei bei geram kainos ir kokybės santykiui.

Krautuvė padidėjo kone dvigubai

„Gulbelės“ krautuvė naujose patalpose, centrinėje miesto dalyje – vos kelios minutės nuo pagrindinės miesto, Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios, Vinco Kudirkos muziejaus ir kitų svarbių miesto objektų. Gyventojai, turistai ar miestą pravažiuojantys miesto svečiai čia galės patogiai apsipirkti. Prekybos tinklo direktorė komercijai Laura Aurylė pasakoja, kad naujosios parduotuvės 270 kv. m. ploto patalpos yra kone dvigubai didesnės už ankstesnes.

„Dar 2018 m įsigytas senos statybos pastatas buvo iš esmės sutvarkytas ir atnaujintas atsižvelgiant į paveldosaugos reikalavimus. Stipriai pakeistas, bet autentiškumą išsaugojęs statinys taip pat buvo apšildytas, pakeistas stogas, o šalia jo, pirkėjų patogumui, įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Esame patenkinti, kad vienos stipriausių tinklo krautuvių, Kudirkos Naumiesčio „Gulbelės“ prekybinį plotą pavyko išplėsti net 70 procentų“, – sako direktorė komercijai ir priduria, kad dėka šių permainų atsirado patogesnės sandėliavimo patalpos ir personalui skirtos erdvės.

Ji papildo, kad didžiulės investicijos skirtos ir produkcijos laikymo įrangai: „Patogesniam produktų laikymui supirkti nauji šaldymo įrengimai. Užtikrinsime, kad ant pirkėjų stalų atsidurtų kokybiški maisto gaminiai.“

Patogesnis ir laiką taupantis apsipirkimas

Pasak prekybos tinklo direktorės komercijai L. Aurylės, naujoje Kudirkos Naumiesčio krautuvėje siekiama kurti kuo geresnę klientų apsipirkimo patirtį, atsižvelgiant į svarbiausius jų poreikius. Vienas jų – aptarnavimo kokybė ir greitis. Tai pasiekti padės modernizuota kasų sistema – atnaujinta įranga bei įdiegta savitarnos kasa. Atskira patalpa taros supirkimui taip pat suteiks komforto tiek klientams, tiek krautuvės personalui. Patogus ir suskystintų dujų įsigyjimas.

„Daugelis pirkėjų, taupydami laiką, renkasi už prekes mokėti savarankiškai. Toks būdas yra greitesnis, nes galima atsiskaityti tik banko kortele. Be to, dėka paprastos ir lengvai suprantamos sistemos, savitarnos kasos padeda efektyviau valdyti pirkėjų eiles“, – pažymi L. Aurylė.

Taip pat L. Aurylė atskleidžia, kad  jau šį rudenį naujojoje „Gulbelės“ krautuvėje bus įrengtas bankomatas.

Platesnis prekių asortimentas ir specialūs pasiūlymai

Lojalūs „Gulbelės“ krautuvės pirkėjai pastebės nemažai su prekių asortimentu susijusių naujienų. Viena jų – praplėstas bakalėjos asortimentas: kruopos, makaronai, sausi pusryčiai, konservai, kava ir arbata. Atsiranda daugiau ekologiškų prekių, produktų Meksikos ar Azijos virtuvių patiekalams gaminti. Taip pat kokybę ir šviežumą vertinantys klientai vietoje galės įsigyti čia kepamų bandelių bei pasigardžiuoti kava iš kavos aparato.

„Atsakingai formavome prekių asortimentą, siekdami atliepti mūsų klientų poreikius. Įtraukėme vietoje ruošiamą produkciją, išplėtėme pagrindinių maisto produktų pasiūlą bei pasirūpinome netradicinių patiekalų mėgėjų prekių krepšeliu“, – pasakoja L. Aurylė.

Smaližiams taip pat geros naujienos. Atrinktas specialus ir įdomesnis saldumynų asortimentas. Ieškantiems dovanų maišelių, žvakių ar juostelių įrengtas atskiras skyrius. Dėmesio skirta ir pagrindinėms automobilių prekėms. Išskirtinis krautuvės kosmetikos asortimentas.

Oficialiame atidaryme dalyvavo UAB „Gulbelė“ administracija, Kudirkos Naumiesčio seniūnijos seniūnas Edvardas Belevičius, Kudirkos Naumiesčio klebonas kan. Donatas Jasulaitis, Marijampoles profesinio rengimo centro Kudirkos Naumiesčio skyriaus vedėja Marija Jurgilienė, Vinco Kudirkos muziejaus atstovės.

Parduotuvės atidarymo dieną, birželio 21 d., pirkėjų laukė malonios staigmenos: parduotuvėje vyko laimės rato žaidimas, o pirmų 100 pirkėjų, perkančių už 5 eurus ar daugiau, laukė dovanos. Be to, atidarymo proga parengtas ir kaininis leidinys su išskirtinėmis nuolaidomis populiarioms prekėms. Pasiūlymai galios visą savaitę – iki birželio 26 d.

Į Kudirkos Naumiesčio „Gulbelės“ naujo pastato sutvarkymo darbus ir įrangos supirkimą iš viso investuota 400 tūkst. eurų. Šiemet bendrovė planuoja atnaujinti dar 3–4 tinklo parduotuves ir renovacijai skirti apie 720 tūkst. eurų. Šiuo metu įmonei priklauso 63 krautuvės Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Jurbarko, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės rajonuose, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje ir Prienuose.