Komandą stiprina noras pažinti ir patirti kartu

Vasara – metas, kai daugiau laiko skiriame poilsiui, tačiau laikomės tradicijos kartu žymėti kalendorines šventes, kartu mokytis ir dalintis neformaliomis patirtimis, kurios stiprina darbinius santykius, padeda atsiskleisti kitokioms kolegų savybėms, pažinti vienas kitą kitomis aplinkybėmis, užsitikrinti pasitikėjimą ir gal net nustebinti iš gerosios pusės.

Tradicijų puoselėjimas, paveldo, technologijų ir gero skonio išmanymas – mūsų kasdieniai varikliukai vedantys pirmyn. Kartu su partneriais, „Gulbelės kepyklėle” ir viso kolektyvo gera nuotaika vėl praturtėjome žiniomis apie vieną populiauriausių pasaulio gėrimų bei nustebinome vieni kitus dainomis, kulinarija ir aštriu protu žaibiškoje viktorinoje su partnerių įsteigtais prizais. Tikimės rudeniop Zanavykų kraštą užkurti Oktoberfest ritmu.

Komandą jau 4-tą kartą stipriname nekasdieniškais išbandymais ir džiaugiamės kartu įveikę dar vieną nelengvą, bet įsimintiną atkarpą. Širvinta mus pasitiko šiek tiek seklesnė, tačiau tada atsiskleidžia jos grožis, dideli smėlėti krantai – arba labai statūs, arba labai lėkšti, tuomet puikiausiai galima sustoti, išlipti, maudytis arba degintis. Vietomis upėje labai daug įspūdingo dydžio akmenų, rėvų. Jeigu mėgstate ne tik sėdėti baidarėje bei patinka kliūtys vandens trasoje, rekomenduojame plaukimą baidarėmis Širvintos upe pradėti Širvintose, nuo tilto per upę.

Derliumi kvepiančios Oninės mums labai svarbi šventė prisimenant duonos kelią, kuris „Gulbelės kepyklėlėje” jau žymiai lengvesnis, bet ne mažiau nuoširdus ir tradicijomis apipintas. Šventėme susitikimui į Zyplių dvaro virtuvės restoraną “Kuchmistrai” pasikvietėme buvusią mūsų vyr. Buhalterę Onutę, tad buvo kalbos ir apie įmonės rezultatus, ir mūsų brangiosios naujus atradimus išėjus į pensiją. Dalinamės jos palinkėjimu/patarimu mums: „Gyventi kiekvieną dieną!”

Kasmet vienai nakčiai Šakius užkuriantis naktinis 3×3 krepšinis – ne tik renginys, kurį remiame patys ir pasitelkiame partnerius, skatindami jaunuosius talentus, bet ir renginys, kurio mūsų darbuotojai nekantriai laukia. Džiaugiamės galimybė pradžiuginti miesto gyventojus ir svečius, palaikyti jauniausius ir atkakliausius. Tkime, kad mūsų palaikymas ir kolektyvo įstraukimas – indėlis į dar ne vieną tokią dovaną Lietuvai kaip Šakių “Vytis-Gulbelė”, kurie garsina mūsų krašto vardą visame pasaulyje.

Plaukimas Nemunu laivu “Bisena” tapo mums didele pramoga ir galimybe pasidžiaugti nuostabiais mylimo krašto vaizdais bei vienas kito kompanija ne darbo laiku. Tiesa, administracijai teko dalintis į dvi grupes, kad neperkrautume laivo, tačiau sveika konkurencija išėjo į naudą. Žaidžiant smagius žaidimus daugiau sužinojome apie vieni kitus ir prisijuokėme. Oras palepino vieną grupę, o kitai metė iššūkį, tačiau nuotaikos nesugadino. Dėkui komandai už kokybišką ir smagų laisvalaikį.

Kalendorinę vasarą atidarėme pasipuošusios baltai ir įsitaisiusios naujoje terasoje, kuri dabar jau visiškai pasikeitusi ir galutinai suderinta darbui. Dabar cukrainės “Laimė” ir kavinės “Kiba” klientų patogumui jungia pajėgas ir pristato bendrą meniu. Administracijos „gulbės” jau matuojasi vietas ant Šakių ežero kranto. Beliko apsispręsti: šviežiai spaustos sultys ar itališkos kavos puodelis, sotūs lietuviški pietūs ar traškios salotos… o gal tik pyragaitis… arba pica visai kompanijai… O ką renkatės Jūs?

UAB “Gulbelės grupė” info.