ŠEIMOS KORTELĘ vertina atsargiai

„Gulbelės“ tinkle jau įdiegta galimybė pasinaudoti ŠEIMOS KORTELE. Pasidomėjome, ar ja jau naudojasi patys įmonės darbuotojai. Nuomonės pozityvios, tačiau vertinimai atsargūs.

 

Raimonda Kačiulylė, krautuvės „Gulbė pardavėja, šiuo metu esanti vaiko priežiūros atostogose, šeimos kortelę jau užsisakė. Pasak jos, šeimai ne visi kortelės partnerių pasiūlymai yra reikalingi, bet gal kada pravers, tad neketina praleisti progos pasinaudoti tokia galimybe. Kol kas naudingiausias pasirodė pasiūlymas kanceliarijai, jei kada netrukus lankysis Kaune. Patį projektą kol kas vertina atsargiai ir per daug nesižavi. “Informacijos dar mažai, bet gal kaip visi nauji dalykai — įsivažiuos,” — vylėsi ji.

 

Žaneta Švelnienė, dirba restorane “Kuchmistrai” taip pat dar stokoja informacijos, nors jau yra šį tą girdėjusi ir susidomėjusi. Pasak jos, Valstybės dėmesys šeimoms yra būtinas, bet tokiai naujienai reikės laiko prigyti. Pati dar svarsto, ar verta registruotis kortelei gauti, tačiau džiaugėsi sužinojusi, jog ir UAB “Gulbelė” prisijungė prie projekto. Cukrainės “Laimė” proginiams tortams numatyta 20% nuolaida jai pasirodė verta dėmesio.

 

Erika Olekienė, Valančiaus krautuvės vedėja, taip pat turinti galimybę gauti šeimos kortelę, jau ne tik daug žino apie jos teikiamas galimybes, bet ir kitiems padeda orientuotis, kaip pasinaudoti šia naujove. Kaip ji pasakoja, pirmiausia gavo laiškus, kad kokia galimybė bus, o vėliau buvo tiesiog priversta pasidomėti, nelaukdama įmonės nurodymą, mat klientai ėmė klausinėti apie šią kolelę. Eriką bene labiausiai pradžiugino nuolaidos įvairioms paslaugoms, bei “Gulbelės” krautuvių tinklo pasiūlymas kortelėje kaupti 2% nuo pirkinių sumos, kuri, rūpinantis šeima, dažnai būną ženkli.

 

Arūnas Tarnauskas, UAB “Gulbelė” direktorius, daugiavaikis tėvas: “Šeimos kortelė — ne verslo skatinimo projektas, o socialine iniciatyva, kuri padės daugiavaikėms šeimoms daugiau patirti, pamatyti ir paragauti. Mūsų specialistai atidžiai įvertino, kurie produktai yra reikalingiausi ir juos nuo šiol bus galima įsigyti su specialiai pritaikyta nuolaida. Teigiamai vertinu šią iniciatyvą ir džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie sėkmingo jos gyvavimo. Manau, kad galimybė pasinaudoti Šeimos kortele ypač svarbi šalies regionuose, tad „Gulbelės“ krautuvių tinklas didžiuojasi būdamas vienas pirmųjų, aptarnausiančių šeimas su šia kortele mūsų rajone.

 

Nuo 2019 metų rugsėjo gausios ir neįgalius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčios šeimos galės pasinaudoti Šeimos kortele, kuri užtikrins nuolaidas partnerių suteikiamoms prekėms bei paslaugoms. Šeimos kortelė užtikrina specialias lengvatas, paslaugas, privilegijas ar nuolaidas prekėms bei renginiams, bet neatstoja banko kortelės. Šeimos kortelės turėtojai įgyja galimybę naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis kortelės partnerių nuolaidomis tiek viešajame, tiek privačiajame sektoriuje.

 

„Gulbelės“ krautuvėse galite pasinaudoti 20 % nuolaida „Gulbelės kepyklėlės“ duonai ir batonams, pienui, saulėgrąžų aliejui, 25 % nuolaida skalbikliams, 30 % nuolaida kojinėms ir apatiniam trikotažui bei kanceliarijos prekėms. Taip pat 2 % nuo bendros pirkinių sumos kaupiama Šeimos kortelėje. Cukrainės „Laimė“ proginiams tortams galite gauti 20 % nuolaidą.

 

Susipažinti su šeimos kortelės naudojimo taisyklėmis “Gulbelės” tinkle galite: https://gulbele.lt/paslaugos/seimos-kortele/