Lietuvos-Lenkijos pasienyje – duris atvėrė nauja „Gulbelės“ tinklo krautuvė

Gegužės 7-ąją Kalvarijoje duris atvėrė nauja parduotuvė. Tai pirmoji šiame miestelyje UAB ,,Gulbelės’’ tinklo krautuvė, įrengta iš pagrindų atnaujinus Laisvės gatvėje esančias patalpas. Anksčiau veikusi prekybos vieta po rekonstrukcijos tapo patogia ir šiuolaikiška.

Skirtinguose regionuose veikiančiose tinklo krautuvėse, prekių asortimentas sudaromas pagal vietos gyventojų poreikius. Kiekvienoje vietoje siekiama klientams suteikti būtiniausias prekes bei paslaugas. Kalvarijos krautuvėje bus galima įsigyti šviežių ,,Gulbelės kepyklėlės’’ kepinių bei cukrainės ,,Laimė’’ konditerijos gaminių. Išskirtinė ir ,,Ragaučiaus’’ gaminių linija, kuri prisidės prie Suvalkijos kulinarijos tradicijų puoselėjamo šiame regione. ,,Gulbelės’’ krautuvė taip pat prekiaus krašto ūkininkų sezoniniais produktais bei gaminiais.

Naujai įrengtos krautuvės patalpos erdvios ir šviesios, pritaikytos neįgaliesiems. Įmonės taikoma LEAN sistema palengvina kasdienį darbuotojų darbą, o sumontuota moderni kasa užtikrina greitą klientų aptarnavimą. Nuolatiniams klientams taikoma speciali lojalumo programa.

Nors Kalvarijos rajone, Sangrūdoje ir Jungėnuose, jau veikia ,,Gulbelės’’ parduotuvės, pačiame Kalvarijos mieste tai yra pirmoji tinklo krautuvė. Pasak ,,Gulbelės’’ vadovo Arūno Tarnausko, duris atvėrusi 62-oji krautuvė – kryptingos strategijos rezultatas.

,,Suprantame, kad šis Lietuvos-Lenkijos pasienio regionas yra ypatingas. Specifinius vartotojų poreikius gali patenkinti ir už sienos esančios prekybos vietos. Tačiau, tęsiame praėjusiais metais pradėtas investicijas į parduotuvių atnaujinimą, ir nuosekliai plečiame tinklą. Turime žinių ir galimybių tapti šios bendruomenės dalimi kasdieniam apsipirkimui bei būtiniausioms paslaugoms suteikti,“ – komentavo A. Tarnauskas.

,,Gulbelė’’ siekia tapti ne tik mėgstama ir patogia prekybos vieta, bet ir prisidėti prie bendruomeniškumo puoselėjimo. ,,Pagarba savo klientui ir bendruomenei, kurios dalimi esame, yra vienas pagrindinių mūsų veiklos principų. Su kolektyvu dalyvaujame miestelių šventėse, prisidedame prie krašto tradicijų puoselėjimo, vietovės gražinimo. Esame tikri, kad tvarus verslas prisideda prie regionų augimo,“ – sako UAB ,,Gulbelė’’ vadovas. UAB ,,Gulbelė’’ krautuvių tinklo krautuvės veikia Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės, Kazlų Rūdos, Kalvarijos ir Prienų rajonų savivaldybėse.