Šakius papuošė įspūdingo dydžio velykinis margutis!

Šv. Velykų proga  Šakius papuošė dar nematyto dydžio velykinis margutis, kurį miestiečiams ir miesto svečiams padovanojo  UAB „Gulbelė“.

Įspūdingas Šakių margutis yra sukurtas pačių rankomis: kiaušinio karkasą gamino bei medžiagas dekorui rinko įmonės darbuotojai kartu su Šakių miškų urėdija ir Jankų seniūnija. Daugiau nei 5 metrų aukščio ir 12 metrų apimties margutis dekoruotas tik natūraliomis medžiagomis: beržų šakomis bei šiaudų pynėmis. Toks dekoravimo būdas pasirinktas norint išnaudoti gamtos ir žemės teikiamus išteklius, kuriais Šakiai ir garsėja.

Šis velykinis margutis subūrė ir nemažą Šakių bendruomenės dalį.  Margučio gamyboje, iniciatorių pakviesti, noriai dalyvavo lopšeliai – darželiai „Klevelis“ ir „Berželis“, Atviras jaunimo centras, Šakių vaikų dienos centras, „Varpo“ mokykla, „Žiburio“ gimnazija bei Šakių meno mokykla, Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Šakių Viltis“, Šakių rajono Sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija bei Šakių vaikų globos namai. Margučio gamyba užtruko daugiau nei tris savaites. Tai bene įspūdingiausio dydžio dekoracija, kurią miestas yra kada nors turėjęs.

Miestiečiai ir miesto svečiai nuo kovo 25 dienos yra kviečiami pasigrožėti bei nusifotografuoti prie išskirtinio Šakių velykinio margučio.