hdr

1. Dalyvavimas Konkurse – tai sutikimas su žemiau pateiktomis sąlygomis ir taisyklėmis.

2. Dalyvauti Konkurse negali UAB “Gulbelė” darbuotojai, jų šeimų nariai ir asmenys, tiesiogiai organizuojantys šį Konkursą. Dalyvauti Konkurse gali tik Lietuvos Respublikos teritorijoje gyvenantys asmenys.

3. Dalyvavimo sąlygos:

3.1. Konkurse gali dalyvauti visi norintys (išskyrus 2p nurodytas išimtis) ir atitinkantys šių sąlygų reikalavimus.

3.2. Norint dalyvauti Konkurse, reikia būti registruotu socialinio tinklo „Facebook“ nariu (tinklapyje www.facebook.com) ir UAB „Gulbelė“ (https://www.facebook.com/kavinekiba/) paskyros sekėjų. Dalyvaujant šiame Konkurse ir naudojantis Facebook.com socialiniu tinklu visi dalyviai įsipareigoja laikytis Facebook.com naudojimosi taisyklių ir kitų taisyklių, kurias nustatė šio socialinio tinklo administracija. Konkurse dalyvaujančiam asmeniui pažeidus Facebook.com tinklapyje nurodytas naudojimosi šiuo tinklu taisykles, tai tampa neginčijamu pagrindu pašalinti dalyvį iš Konkurso.

3.3. Organizatorius UAB “Gulbelė” dalyvavimo šiame konkurse sąlygas taplina: www.gulbele.lt

3.4. Dalyvis, norintis dalyvauti Konkurse, turi atlikti konkurso užduotį: tapti UAB “Gulbelė” puslapio sekėju, paspausti “Patinka” ant konkurso skelbimo, komentare parašyti, kurioje tinkle parduotuvėje lankosi ir pasidalinti skelbimu.

3.5. Organizatorius turi teisę savo nuožiūra patikrinti dalyvių duomenų tikrumą ir pareikalauti dokumentų, patvirtinančių nurodytus duomenis.

3.7. Konkursas vyksta nuo 2020 m. rugpjūčio 15 d. iki 2020 m. rugpjūčio 17 d. Paskutinę Konkurso dieną, 2020 rugpjūčio 17 d 17:00 val., 1 laimėtojas bus paskelbti socialiniame tinkle Facebook.com, UAB “Gulbelė” puslapyje. Konkurso organizatorius turi teisę viešai paskelbti laimėtojo vardą.

3.8. Laimėtojas iki 2020 rugpjūčio 24 d. prizą atsiimti gali tik savo komentare nurodytoje parduotuvėje arba, administracijai sutikus, kitame tinklo padalinyje.

3.9. Prizas: Higienos priemonių rinkinys (Skystasis muilas GREEN FEEL’S su agurkų ir alavijų ektr., 400 ml; Dezinfekcinis skystis rankoms, GCG STERIHAND, 100ml; SUPERFRESH drėgnos servetėlės, 15 vnt.; Apsauginė veido kaukė, 1 vnt.; Javainių batonėlis CORNY MILK BIG su pieniniu pertepimu, 40 g x 4 vnt.)

4. UAB “Gulbelė” pasilieka teisę keisti šias taisykles ir sąlygas, o taip pat be išankstinio įspėjimo, dėl bet kurios priežasties ir bet kuriuo metu, laikinai pristabdyti arba visiškai atšaukti Konkursą. UAB “Gulbelė” neįsipareigoja atnaujinti šiame dokumente esančios informacijos. Dalyvavimo Konkurse sąlyga yra priimti šias taisykles kaip galutines. Šiuo atveju dalyvis sutinka laikytis šių taisyklių.

4.1. Konkurso organizatorius: UAB “Gulbelė”, V. Kudirkos g. 61, Šakiai