AKCIJA PRATĘSTA IKI KOVO 7 D.

 1. Nuo 2020 m. spalio 19 d. iki 2021 m. vasario 7 d. parduotuvėse GULBELĖ kaskart įsigiję prekių už 5 Eur gausite 1 akcijos lipduką, įsigiję prekių už 10 Eur – 2 akcijos lipdukus, įsigiję prekių už 15 Eur – 3 akcijos lipdukus ir t. t.
 2. DĖMESIO! Akcijos lipdukai neišduodami už alkoholinių gėrimų, tabako gaminių, vaistų, GULBELĖ dovanų kortelių, trečiųjų šalių paslaugų (loterijos bilietų, išankstinio mokėjimo kortelių papildymo, sąskaitų apmokėjimo, draudimo paslaugų, elektroninių bilietų ir t. t.) mokamas sumas.
 3. Surinkus reikiamą lipdukų skaičių, akcijos prekių bus galima įsigyti su nuolaida.
 4. Akcijos skrajutėse ar kitoje reklamoje pavaizduotų prekių išvaizda ir modeliai gali skirtis nuo parduotuvėse parduodamų prekių. Akcijos sąlygomis parduodamos tos prekės, kurios tuo metu yra konkrečioje parduotuvėje. Apie parduotuvėje turimas akcijos prekes informaciją suteiks parduotuvės darbuotojas.
 5. Lipdukai turi būti klijuojami tik į originalią akcijos skrajutę, specialiai jiems skirtoje vietoje.
 6. Viena skrajutė su akcijos lipdukais gali būti panaudota tik vieną kartą, ji nekeičiama, negrąžinama, nekeičiama į pinigus.
 7. Su viena skrajute galima įsigyti kelias akcijos prekes su nuolaida, jeigu skrajutėje esančių lipdukų skaičius pakankamas.
 8. Pateikus pakeistą, pažeistą, kopijuotą, sugadintą akcijos skrajutę ar lipdukus, taip pat skrajutę be reikiamo akcijos lipdukų skaičiaus, nuolaida akcijos prekėms netaikoma.
 9. Akcijos prekių galima įsigyti ir nerenkant lipdukų, tuomet mokama visa prekės kaina.
 10. Akcijos prekių skaičius ribotas. Kai kurios prekės gali pasibaigti anksčiau, nei nustatyta akcijos pabaiga.
 11. Pritrūkus akcijos prekių, akcijos organizatorius Gulbelė, UAB turi teisę pasiūlyti įsigyti kitų panašių prekių akcijos sąlygomis arba paprašyti pirkėjo palaukti, kol bus pristatytos papildomos prekės.
 12. Papildomos nuolaidos akcijos prekėms netaikomos.
 13. Prekių aprašymai pateikti remiantis gamintojų suteikta informacija.
 14. Norint grąžinti nekokybiškas arba brokuotas prekes, būtina pateikti pirkimo kvitą.
 15. Parduotuvių tinklui GULBELĖ atstovaujanti Gulbelė, UAB pasilieka teisę keisti akcijos taisykles, sustabdyti arba pratęsti akciją bet kuriuo metu, apie tai iš anksto informuodama tinklalapyje www.gulbele.lt ir prekybos vietose.
 16. Gulbelė, UAB nėra ir nebus atsakinga už bet kokius akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu akcijoje, įskaitant prekių įsigijimą akcijos metu.
 17. Nemokama GULBELĖ kokybės linija 8 800 00 114, el. paštas info@gulbele.lt.
 18. Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.