„Gulbelės krautuvės“

„Gulbelės krautuvės“ – tai miesteliuose ir kaimuose veikiančių krautuvių tinklas, vertinantis atsakingą požiūrį į klientus, kasdienių prekių kokybę ir malonų aptarnavimą, savo klientams teikiantis platų naudingų paslaugų paketą.

Krautuvių tinklas siekia kokybiškai ir atsakingai tenkinti klientų maisto prekių bei paslaugų poreikius, teikti bendravimo džiaugsmą ir puoselėti krašto vertybes. Tai moderni, šiuolaikiška, lanksčiai ir atsakingai dirbanti įmonė, besirūpinanti savo darbuotojais ir partneriais. Įmonė stengiasi nuolat tobulėti, prisitaikyti prie technologinių naujovių bei besikeičiančių klientų lūkesčių.

Šiuo metu įmonei priklauso 62 krautuvės Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Jurbarko, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės rajonuose, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje ir Prienuose.

Įmonės istorija

Įmonė veiklą pradėjo 1990 m. kaip Šakių rajono visuomeninio maitinimo kooperatyvas. 1992 m. jis gavo „Gulbelės“ vardą. 2006 m. „Gulbelei“ suteiktas uždarosios akcinės bendrovės statusas.

1999 m. „Gulbelė“ įstojo į didžiausią mažmeninių prekybos įmonių grupę Baltijos šalyse „Aibė“ ir yra didžiausia šio įmonių aljanso narė. Ši narystė padeda garantuoti konkurencingas kainas ir kiekvieną mėnesį pirkėjams pateikti naudingų akcijų bei pasiūlymų.

Mūsų misija

Atsakingai patenkinti pirkėjų poreikius maisto prekėmis bei paslaugomis, suteikiant bendravimo džiaugsmą kartu puoselėjant krašto vertybes.

Mūsų vizija

Tapti modernia, lanksčiausiai dirbančia įmone kasdieniame apsipirkime.

© Copyright - Gulbelė

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.